http://www.maleilustrace.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet

Navigace: ...malé ilustrace -> O malých ilustracích

O malých ilustracích

 

 "Zaměřujeme se na papírenské produkty, které potěší, pobaví a na tváři úsměv vytvoří."  

Produkty ...malých ilustrací jsou ilustrovanou autorskou tvorbou ilustrátorky a grafičky Pavlíny Zuzové. Produkty jsou navrhovány, vyráběny a kompletovány převážně ručně v malém ateliéru v Praze v České republice. 

Pro ručně dělaný design produktů jsou typické realistické figurální ilustrace, které vycházejí v tematických kolekcích. Jsou inspirované starými fotografiemi, dojemnými okamžiky lidského života a módou. 

Hlavními produkty každé kolekce jsou pohlednice. V posledních letech se zaměřujeme hlavně na humorně laděné hry a retro papírové vychytávky. Od pexesa, deskové hry pro cyklisty či lyžaře, až po hry do kapsy, s kterými si zavzpomínáme na čas dětství a dospívání. Dětská řada je rozšířena o vystřihovací papírové panenky, pastelky a mnoho dalšího. Na konci roku jsou vydávány diáře a kalendáře na následující rok. Mezi speciální produkty patří golfové notesy a zápisníky na recepty. 
 

Tvoříme a ilustrujeme na zakázku s nadšením, pro jedince i firmy. Navrhujeme svatební pozvánky, zápisníky, golfové notesy, meny pro kavárny a restaurace, vizitky, kalendáře a diáře.

Mezi naše zákazníky patří:
 


      
  
 

 


Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Měna